MOTO FIESTA 2018: Birželio 2 d.

Enduro Moto5 & Baltic rookie cup by Liqui Moly

Nuo Balandžio 27 d. iki Gegužės 31 d.

Susitikimo vieta

8-10 val. ryte renkamės Kačerginėje.

Startas:

Birželio 2 d. Nemuno žiedas, 11 val.

Finišas:

Birželio 2 d. 16 val.

MOTO FIESTA 2018

2018 metais VšĮ „Enduro klubas“ kartu su bendraminčiais iš sporto klubo „Coffee Racers“ organizuoja komandines enduro varžybas. Birželio 2 d. vyks precedentų neturintis renginys „Moto Fiesta“, kurio metu vienoje vietoje – Kačerginės Nemuno Žiede, vyks plento žiedinės ir komandinės enduro varžybos „Moto 5“.

Moto Fiesta - bene didžiausias motociklų sporto renginys Lietuvoje! Renginio veiksmo bus pilna visoje trasoje, tad tiek dalyviai, tiek žiūrovai tikrai nenuobodžiaus! Baltic Rookie Cup powered by Liqui Moly - didžiausias Baltijos valstybėse plento žiedinių varžybų čempionatas, kuriame dviejų ratų mėgėjai varžosi 2 klasėse - 600 ir 1000 kubinių centimetrų. Komandinės enduro varžybos – MOTO5. Adrenalino antplūdis visiems dalyviams, o žiūrovams šįkart paruošime trasą, kuriuoje bus ne tik vaizdingų šuoliukų, bet greitų atkarpų ir techniškų enduro elementų. Renginio metu žiūrovai galės apžiūrėti sportinius motociklus ir komandų technines zonas.

Kokybišku maistu ir gėrimais pasirūpins „Šefas ant ratų“ komanda.

MOTO 5 dienotvarkė

• nuo 8 iki 10 val. dalyvio sutarčių pasirašymas;
  • 10.30 apžvalgos ratas „Moto 5“ dalyviams, kurio metu galima bus susipažinti su trasa;
  • 11 val. „Moto 5“ startas
  • 16 val. „Moto 5“ finišas
  • 17 val. Apdovanojimų ceremonija.

MOTO 5 aprašymas

MOTO5 - tai komandinės 5 val. ištvermės varžybos uždaroje enduro-motokroso trasoje.

Trasos ilgis apie 3-4 km. Komandą sudaro 2 sportininkai važiuojantis dviem arba vienu motociklu. Varžybų tikslas – įveikti kuo daugiau ratų trasoje per 5 val. Vienu metu trasoje gali važiuoti tik vienas sportininkas. Sportininkų apsikeitimų skaičius neribojamas. Sportininkai keičiasi specialioje techninėje zonoje. Dalyviams rekomenduojama turėti draudimą, kuris galioja sporto varžybu metu. Plačiau skaitykite MOTO 5 nuostatuose.

MOTO 5 Klasės:

• PRO ( trukmė 5 val. ) – sportininkai turintys arba turėję enduro ar motokroso licenzijas šiose klasėse: E1,E2, E3, Senjorai, Veteranai, Enduro, MX1, MX2, Open.
  • HOBBY ( trukmė 5 val. ) – sportininkai turintys arba turėję enduro ar motokroso licenzijas šiose klasėse: Hobby, C, 85, 125, Junior 14+, A18+, MX Pradedantieji.
  • Mėgėjai ( trukmė 3 val. ) – sportininkai niekada neturėję ir neturintys metinės LMSF licenzijos (į kainą įskaičiuota vienkartinė licenzija).

Moto5 motociklas - SHERCO

Moto5 automobilis - Renault/Dacia visureigiai

Susitinkame Birželio 2 d., 8-10 val. ryte. Nemuno žiedas, Kačerginė.

Dalyvio sutarčių pasirašymas 8-10 val., išklausome instruktažą, 10.30 val. apžvalginis ratas ir 11.00 val. startas.