Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 11   [ 18 pranešimai(ų) ]
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 04 Geg 2017, 18:09 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 20 Geg 2015, 16:40
Pranešimai: 43
APL 2017 – liepos 1-7 d. (oficiali info)
Purvas. Ištvermė. Draugai. 2000 km važiuojant palei pat Lietuvos Respublikos sieną

Tavo motociklą mėtys smėlyje, Tu mirksi vandenyje ir klimpsi purve, stumsiesi į priekį provėžų išakėtais pasienio keliais, kvėpuosi dulkėmis žvyrkeliuose, mėginsi atgauti kvapą ūksmingose giriose... Kad tik pravažiuotumei kuo arčiau valstybinės sienos. Ir žinai ką? Taip, žinai. Tu vis tiek šypsosiesi!

Keturioliktą kartą!


Jau antrąjį dešimtmetį Lietuvos Enduro klubo nariai ir bičiuliai motociklais keliauja aplink Lietuvą kuo arčiau valstybinės sienos. Ne atsitiktinai APL vyksta Liepos 6-ąją – Lietuvos valstybės, Karaliaus Mindaugo karūnavimo, dieną. Taip paminime lietuvių bendrystę, vienybę, lojalumą savo šaliai. Šiais metais važiuosime jau keturioliktą kartą!
Paveikslėlis

APL kelionė yra skirta jos sumanytojui, pirmajam Lietuvos Enduro klubo prezidentui a.a. Linui Ramanauskui bei Pažintinio APL idėjos autoriui a.a. Rimui Čiviliui atminti.

Legendą kuri tu!

„Trūksta pokalbių prie laužo? Norisi pamokų, kaip važiuoti? Nebeliko dvasios?“, - tokia būna kritika. Tačiau. APL kinta, nes ateina nauja karta - jūs. Ir tik jūs esate kelionės atmosfera bei rašote naują APL knygos skyrių. Legendiniai važiuotojai susikūrė patys save – nuotaiką, nuotykius ir įspūdžius. Atėjo laikas legendą kurti jums.

APL dvasia šiandien esi Tu. Kiekvienas Tavo komandos narys. Ir būrys nuvargusių, purvinų, žavingų dalyvių, sukančių 7 dienas aplink Lietuvą kartu. Kviečiame keliauti drauge!

Imam!

Kada? APL 2017 vyks liepos 1-7 dienomis.

Kaip? Važiuosime prieš laikrodžio rodyklę. Stipriai ir linksmai.

Kiek km? Kiekvieną dieną nuvažiuosime vidutiniškai apie 300 km. Iš viso per kelionę - 2000 km.

Kiek pinigų? 189 Eur vairuotojui, 149 Eur keleiviui.

Kur? Liepos 1 d. renkamės „Yamatecha“ salone, Perkūnkiemo g. 4, Vilniuje. Startas ir finišas - prie Medininkų pilies.

Nakvynė. Kaimo turizmo sodyba Vėlūnų kaime Ignalinos rajone; sodyba „Pas Vaidotą“ Biržuose (nauja vieta); kempingas „Olandų kepurė" Karklėje, sodyba „Pakalnės vingis“ Rusnėje, kempingas „Pušelė“ Vištytyje ir Zervynos prie Ūlos upės. Nors nakvosime palapinėse, kai kuriose stovyklavietėse bus galimybė įsikurti ir nameliuose.

Maitinimas. Dienos metu maitinsimės savarankiškai, o vakarienes ir pusryčius mums paruoš stovyklaviečių šeimininkai.

Motociklai. Tradiciniam APL tinka adventure/ dual-purpose/ soft/ hard enduro tipo motociklai. Padangos privalo būti pritaikytos bekelei. Pažintinį APL galima važiuoti visų tipų motociklais. Visi motociklai privalo būti techniškai tvarkingi, priregistruoti, su galiojančia technine apžiūra ir draudimu (veidrodėliai būtini).

Komandos. Visi važiuojantys bus suskirstyti į grupes po 4‐6 žmones. Kiekvienas dalyvis registracijos anketoje atsakys į kokias pareigas jis norėtų/galėtų pretenduoti: „gydytojas“ (privalo mokėti sutvarstyti žaizdą, pagelbėti nukentėjusiajam), „mechanikas“ (suprantantis motociklo konstrukciją ir galintis pataisyti gedimą) ar „vedlys” (vedantis komandą pagal maršrutą ir spendžiantis visus kelionės metu iškylančius komandos klausimus). Jei susibūrėte į komandą savarankiškai dar prieš kelionę, prašome informuoti organizatorius.

Registracija. Dalyvių registracija vyks 2017 m. gegužės 15 - birželio 16 dienomis.
Dalyvių skaičius yra ribotas iki 100 motociklų.

Būtini „popieriai“. Pasas arba ID; vairuotojo pažymėjimas su A kategorija; motociklo registracijos liudijimas; motociklo draudimas; galiojanti techninė apžiūra.

Purvas arba improvizacija

Tradicinis
Tai – jau įprastas APL patyrusiems enduristams: keliaujame pagal pateiktą maršrutą kuo arčiau Lietuvos Respublikos sienos.
Startinis mokestis - 189 Eur.
Įskaičiuojama:
1. Registracija;
2. Nakvynių vietų/stovyklaviečių mokestis (palapinė + žmogus);
3. Pusryčiai ir vakarienė visose stovyklavietėse;
4. Leidimas iš Lietuvos valstybinės sienos apsaugos tarnybos patekti į pasienio zoną;
5. Trac'kas į GPS imtuvus su rekomenduojamu maršrutu maksimaliai priartėjant prie Lietuvos valstybinės sienos;
6. Oficiali APL 2017 renginio atributika (kaklaskarės, lipdukai ir jeigu apvažiuosite - ženkliukai ir diplomai);
7. Asmeninių daiktų (palapinės, miegmaišiai, atsarginės dalys) vežimas mikroautobusu. Dalyviui - 1 vnt. (apie 60 litrų).
Už papildomą mokestį registracijos metu bus galima užsakyti marškinėlius ant šarvų – jersey.

Pažintinis
Šis keliavimo būdas - tai improvizacija. Kiekviena komanda nusprendžia kokius organizatorių atrinktus objektus aplankyti ir kokiais keliais ar keliukais riedėti. Pažintinio APL misija - supažindinti dalyvius su vis kitokia, kuklaus, bet nepaprasto grožio Lietuva: lankomi įvairūs gamtos, architektūros, kultūros paveldo objektai kuo arčiau Lietuvos Respublikos sienos.
Startinis mokestis - 189 Eur, keleiviui (‐ei) - 149 Eur.
Įskaičiuojama:
1. Registracija;
2. Nakvynių vietų/stovyklaviečių mokestis (palapinė + žmogus);
3. Pusryčiai ir vakarienė visose stovyklavietėse;
4. Leidimas iš Lietuvos valstybinės sienos apsaugos tarnybos patekti į pasienio zoną;
5. Lankytinų objektų aprašymas (knygutė ir failas į GPS) su rekomenduojamais aplankyti objektais labai nenutolstant nuo Lietuvos valstybinės sienos;
6. Oficiali APL 2017 renginio atributika (kaklaskarės, lipdukai ir jeigu apvažiuosite ‐ ženkliukai ir diplomai);
7. Asmeninių daiktų (palapinės, miegmaišiai, atsarginės dalys) vežimas mikroautobusu. Dalyviui - 1 vnt. (apie 60 litrų).
Už papildomą mokestį registracijos metu bus galima užsakyti marškinėlius ant šarvų – jersey.

Registracija

Dalyvių registracija vyks 2017 m. gegužės 15 - birželio 16 dienomis.
Dalyvių skaičius yra ribotas iki 100 motociklų.
Registruojantis reikia sumokėti dalį startinio mokesčio.
Registracijos mokestį ‐ 49 Eur ‐ turite pervesti į sąskaitą:
Gavėjas: VŠĮ „Enduro klubas”
LT087044060006040047 SEB bankas
Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti, kad mokama už: APL 2017 Vardas Pavardė

Kaip vykdoma registracija:
1. Užpildykite dalyvio anketą http://www.enduroclub.lt svetainėje;
2. Nuskanuokite arba nufotografuokite motociklo registracijos liudijimą;
3. Nuskanuokite arba nufotografuokite savo ID ar paso puslapį su nuotrauka (šie dokumentai reikalingi derinimui su pasieniečiais);
4. Perveskite registracijos dalį - 49 Eur - į VŠĮ „Enduro klubas” sąskaitą ir nurodykite mokėjimo paskirtį, t.y. APL 2017 Vardas Pavardė;
5. Registracijos liudijimo, ID ar paso kopijas siųskite organizatoriams el. paštu APL@enduroclub.lt;
6. Starto dieną, kai visi susirinksime, sumokėkite startinio mokesčio likutį organizatoriams.

Organizatoriai

Aldona Pieva, +370 655 40266, APL@enduroclub.lt
Andrius Šulskis, +370 612 36904, APL@enduroclub.lt

Aldonos mintys apie APL:
„Apie APL rašiau daug, bet niekada pakankamai. Šiam jausmui apibūdinti žodžių neužtenka – ir nors kas metus žodynas vis senka, širdis – turtėja. Atsiminimais, džiaugsmu, bendraminčių šypsenomis, alkiu gyventi: važiuoti, godžiai gerti orą, priimti iššūkius, mokytis ir garsiai juoktis. Esu motociklininkė, o APL‘e atradau save kaip enduristę. Neįsivaizduoju, kuo dar galėčiau būti.“

Andriaus mintys apie APL: „Galvoju, kad skirtingiems žmonėms pasakodamas apie APL kalbu vis kitus dalykus. Galiu rasti tai, kas įdomu tik jam. Galiu pasakoti apie lyderystę, apie komandinį darbą; draugiškumą ir pagalbą kitam; tikslo siekimą, savo galimybių ribų peržengimą ir naujų užsibrėžimą; apie nuotykius ir patiriamus neišdildomus įspūdžius; linksmas istorijas, nuoširdžius APL dalyvius – draugus. Apie nuostabią ir įvairią Lietuvos gamtą. Visko tiek daug! Išgyvendamas tai, iš naujo pažįstu, atrandu ir įkvepiu save.“

DUK ir diskusija apie kelionę:
viewtopic.php?f=1&t=8807

Apie APL kelionės sumanytojus:
http://enduroclub.lt/forum/viewtopic.ph ... 6452ad579b

Dalyvių įspūdžiai:

„Nuo čia prasideda juoda linija pavaizduotas keliukas palei pat Lietuvos sieną. Pagal žemėlapį vėl viskas labai paprasta: važiuoji kol įsiremi į trišalę sankryžą ir suki į kairę. Tačiau realybėje mes pataikome tiesiai į kažkokį pasienio postą, kur pasukus į vieną pusę – Lenkijos siena, o pasukus į kitą pusę – Rusijos siena. Pradedame studijuoti žemėlapius. Tuo metu iš poste esančio namelio iššoka užsimiegojęs pasienietis ir, pats nelabai suvokdamas, kas čia vyksta, puola aiškintis, kaip mes čia atsiradome“ (a.a. Linas Ramanauskas, APL sumanytojas, Pirmasis APL, 2004).
--
„Tai va, „matacyyyklas“ JAWA rovė palei pat pasienį, miško takeliais. Kalnas, pakalnė, duobė, tramplinas, bala, žolė, staigus posūkis ir vėl bala, suplaktas molis, pasidengęs rasos sluoksniu (praktiškai ledas), vėl posūkis.... Virto ąžuolai, byrėjo „Tenerės“ atliekamos plastmasės, nelaikė net „Metzeler Karoo“ padangos, „atsirubylino“ GPS'ai, enduristai braukė sūrų prakaitą, demonstravo visas įmanomas važiavimo technikas, taikė teorines žinias ir praktinius įgūdžius, rūkė... Deja – „Javonsas" buvo nepavejamas!
Po šios atkarpos turbūt dauguma iš mūsų dar kartą atrado tiesą, kad ne mašinose ir ne gumose esmė – o mumyse! Viskas priklauso nuo žmogaus“ (Tomas Paura, Lietuvos enduro klubas, APL 2005).
--
„APL. Kiekvienas, nutaręs jį pravažiuoti jaučiasi vis kitaip. Vienam jis lengvas. Kitam jis labai sunkus. Kiti sunkumų patys prisigalvoja. Kiekvienas, kuriam prie širdies enduro, turi jį pravažiuoti. Privalo. Niekada nepamiršiu čia sutiktų moto brolių. Po APL pradedi tikėti, kad tarp moto žmonių nėra blogų. Visi draugiški, visi padeda vienas kitam, visus riša bendras pomėgis. Aišku, Lietuva - tai ne kalnai. Ne dykuma. Šis išbandymas visai kitoks - ir jis yra be galo smagus. Galų gale, tai - pačios geriausios atostogos“ (Ramūnas Štaras, „Ežiukai“, APL 2014. Su Iž‘ais).
--
„Tai buvo labai smagi patirtis. Pirmas apvažiuotas APL – tai kaip įrodymas sau pačiam, kad taip, tu gali. Kad taip, tu gali ir dar daug daugiau. Ir visa tai – tik smagumas: rytai, enduro, vakarai... Visas APL yra nesibaigiantis nuotykis. Čia tiek visko būna, kad neužtektų knygos viską aprašyti... Reikia važiuoti ir savo „kailiu“ pamatyti“ (Marius Girutis, Lietuvos Enduro klubo direktorius, 2015).


Prikabinti failai:
Aldona Pieva APL 2016_.jpg
Aldona Pieva APL 2016_.jpg [ 246.65 KiB | Peržiūrėta 17439 kartus(ų) ]
Andrius Šulskis 2017.jpg
Andrius Šulskis 2017.jpg [ 461.04 KiB | Peržiūrėta 17439 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 15 Geg 2017, 10:15 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Bir 2007, 23:00
Pranešimai: 153
Miestas: Klaipėda
Sveiki,
Registracijos anketos bus pateiktos po pietų 8)
Šiek tiek lukterkite, prašau.
Informaciją apie tai rasite šiame forume, anketas-prie renginio informacijos.
Ačiū.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 15 Geg 2017, 12:14 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Bir 2007, 23:00
Pranešimai: 153
Miestas: Klaipėda
:D Vaaažiuojaam!

Registracija prasideda! Anketą rasite prie renginio APL 2017 aprašymo, skiltyje "Registracijos eiga".

http://www.enduroclub.lt/apl2017.html

Iki!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 16 Geg 2017, 17:51 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 20 Geg 2015, 16:40
Pranešimai: 43
Kiekvieno APL dalyvio istorija - ypatinga ir, neretai, žavinga! Apie pernai metų APL pasakoja Ramūnas:
https://www.15min.lt/gazas/naujiena/gat ... 1-797380#_

_________________
http://www.motociklininke.lt/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 22 Geg 2017, 14:29 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Bir 2007, 23:00
Pranešimai: 153
Miestas: Klaipėda
APL 2017 dalyviai, prašau, registracijos metu nesiųskite teisių, techninės apžiūros rezultatų kortelės ir draudimo kopijų. Šie dokumentai registracijai nereikalingi.

Reikalingų registracijai dokumentų sąrašas pateiktas
http://www.enduroclub.lt/apl2017.html
Skiltyje Registracijai reikalingi dokumentai ir tai yra:

Pasas arba ID;
Motociklo registracijos liudijimas;
Užpildyta anketa;
Keleivio pasas arba ID.

Ačiū :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 26 Geg 2017, 12:31 
..Site adminas.

Užsiregistravo: 10 Kov 2010, 17:46
Pranešimai: 140
Miestas: Vilnius
APL 2017 - jau virs 70 dalyvių!

ps. kas planuojat važiuoti šių metų APL, netempkit į naktį su registracija ;).. nes gali nelikti vietų :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 06 Bir 2017, 17:03 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Bir 2007, 23:00
Pranešimai: 153
Miestas: Klaipėda
Liko apie 20 vietų!
Visų, norinčiųjų važiuoti, bet dar neužsiregistravusių, prašau, registracijos neatidėkite paskutiniajai savaitei. Per ją sutikrinsime dalyvių sąrašus, kurie bus paskelbti šiame forume, tam, kad įsitikintume, kad nei vieno nepraleidome 8) .

Iki greito :D !


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 07 Bir 2017, 16:02 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 20 Geg 2015, 16:40
Pranešimai: 43
APL 2017 dalyvių dėmesiui: birželio 16 d., penktadienį, 18 val. renkamės "Devyni drakonai" (buvęs "Muskatas"), Konstitucijos pr. 23, Vilniuje. Dalyvauti privalo komandų vedliai ar bent po vieną komandos narį. Pateiksime visą APL informaciją, atsakysime į visokius klausimus.

P.S. Kas dar tempiate gumą - liko 15 vietų, nemiegokite ;)


Prikabinti failai:
_Titulinė APL Diplomai 2017.jpg
_Titulinė APL Diplomai 2017.jpg [ 801.94 KiB | Peržiūrėta 15823 kartus(ų) ]

_________________
http://www.motociklininke.lt/
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 09 Bir 2017, 14:41 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Bir 2007, 23:00
Pranešimai: 153
Miestas: Klaipėda
Liko 9 vietoooos!!!

Nebeliko 8)
Registracija baigta!!!


Paskutinį kartą redagavo Andrius 22 Bir 2017, 13:15. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 12 Bir 2017, 10:59 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 20 Geg 2015, 16:40
Pranešimai: 43
APL 2017_ Legendą kuriu aš.

VARDINIAI marškinėliai ant šarvų.

Rašykite, kokio dydžio pageidaujate (dydžių lentelė prisegta žemiau) ir kokį vardą užrašyti el.paštu apl@enduroclub.lt iki šio penktadienio, birželio 16 d. Kaina - 1vnt/ 35 eur.

APL kinta, nes ateina nauja karta - jūs. Ir tik jūs esate kelionės atmosfera bei rašote naują APL knygos skyrių. Legendiniai važiuotojai susikūrė patys save – nuotaiką, nuotykius ir įspūdžius. Atėjo laikas legendą kurti jums.
APL dvasia šiandien esi Tu. Kiekvienas Tavo komandos narys. Ir būrys nuvargusių, purvinų, žavingų dalyvių, sukančių 7 dienas aplink Lietuvą kartu. Kviečiame keliauti drauge!


Prikabinti failai:
APL_06_09 re.jpg
APL_06_09 re.jpg [ 431.6 KiB | Peržiūrėta 15602 kartus(ų) ]
Motokroso dydžių lentelė.jpg
Motokroso dydžių lentelė.jpg [ 107.54 KiB | Peržiūrėta 15602 kartus(ų) ]

_________________
http://www.motociklininke.lt/
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 20 Bir 2017, 12:36 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Bir 2007, 23:00
Pranešimai: 153
Miestas: Klaipėda
Sveiki, APL dalyviai,
Prie šio pranešimo prisegu APL 2017 Tradicinio ir Pažintinio dalyvių ir komandų sąrašus.
Prašau peržiūrėkite.
Čia nediskutuokite.
Jei turite pastabų, rašykite apl@enduroclub.lt
Jei norite keisti komandas, pirma, pokytį suderinkite su abiem komandomis, tada informaciją siųskite apl@enduroclub.lt
Komandos sudėtis, ne mažiau 4 dalyvių. Rekomenduojame ne daugiau - 6.
Komandos, kurios be pavadinimo, susigalvokite ir informuokite.

Komandos suformuotos, pakeitimai atlikti. Sąrašai keliais postais žemiau. :!:


Paskutinį kartą redagavo Andrius 22 Bir 2017, 13:17. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 21 Bir 2017, 16:04 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 20 Geg 2015, 16:40
Pranešimai: 43
Sveiki! Visiems dalyviams išsiųsta bendra info, komandų sudėtys, Tradicinio vedliams - track'ai, Pažintinio dalyviams - lankytini objektai. Jeigu negavote - kreipkitės arba klauskite komandos narių. // Jau greitai...


Prikabinti failai:
10 Stovyklavietė.jpg
10 Stovyklavietė.jpg [ 484.96 KiB | Peržiūrėta 15035 kartus(ų) ]

_________________
http://www.motociklininke.lt/
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 22 Bir 2017, 10:34 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 20 Geg 2015, 16:40
Pranešimai: 43
Susirinkimo metu buvo iškelta klausimų dėl med. pagalbos vaistinėlių. Štai patarimai, rekomenduojame perskaityti:
https://www.facebook.com/flyontwo/posts/1075108552594222

_________________
http://www.motociklininke.lt/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 22 Bir 2017, 13:13 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Bir 2007, 23:00
Pranešimai: 153
Miestas: Klaipėda
Atnaujinau, komandų sąrašus.
Dėkoju už siųstus klausimus, pastabas ir pasiūlymus.

Sąrašai bus atnaujinti, prasidėjus 2018 m. registracijai :)


Paskutinį kartą redagavo Andrius 17 Lie 2017, 13:22. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 26 Bir 2017, 09:17 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Bir 2007, 23:00
Pranešimai: 153
Miestas: Klaipėda
Paveikslėlis
salonuose Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose APL 2017 dalyviams visą šią savaitę ir APL'o metu 25 proc. nuolaida VISKAM*
Kas dar nežinote, informuoju, kad Yamatecha yra REV'IT! aprangų atstovas Lietuvoje.
Turiu - esu patenkintas :D
Nuolaidos taikomos užsiregistravusiems APL dalyviams pagal sąrašus.

*Išskyrus... techniką 8)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 27 Bir 2017, 09:38 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Bir 2007, 23:00
Pranešimai: 153
Miestas: Klaipėda
Informuoju, kad APL 2017 dalyviams yra išduotas leidimas Nr. 10781 atvykti ir būti valstybės sienos apsaugos zonoje. Leidimas galioja nuo 2017-06-30 iki 2017-07-07 d. Primenu, kad leidimai yra elektroniniai, todėl jie yra patalpinti į elektroninę erdvę ir matomi tik Valstybės sienos apsaugos tarnybos darbuotojams. Mums tereikia su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 30 Bir 2017, 22:21 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Bir 2007, 23:00
Pranešimai: 153
Miestas: Klaipėda
APL tema "Kelyje" :D
https://m.youtube.com/watch?v=6yk_G21mKNw&feature=youtu.be


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APL 2017 info
StandartinėParašytas: 17 Lie 2017, 17:23 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 20 Geg 2015, 16:40
Pranešimai: 43
Labas visiems,

Pranešimas su video ir foto galerija - 15min.lt;
Motociklininke.lt įspūdžiai čia;
Niekonaujo.lt - čia;
Motociklininkai.lt - čia;
taip pat - liepos mėnesio "Keturi ratai".

APL 2017 darbai užbaigti. Liko "tik" pamatyti Media Team sukamą filmuką ;) Pranešime!

Prasideda kitų metų, jubiliejinis, 15-asis APL.

Donato Žvirblio nuotr.


Prikabinti failai:
APL2017-2diena-049.jpg
APL2017-2diena-049.jpg [ 976.07 KiB | Peržiūrėta 13447 kartus(ų) ]
APL2017-7diena-1-046.jpg
APL2017-7diena-1-046.jpg [ 934.35 KiB | Peržiūrėta 13447 kartus(ų) ]
APL2017-1diena-3-041.jpg
APL2017-1diena-3-041.jpg [ 431.85 KiB | Peržiūrėta 13447 kartus(ų) ]

_________________
http://www.motociklininke.lt/
Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 11   [ 18 pranešimai(ų) ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group. Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007