APIE KLUBĄ?

Mes esame įvairaus amžiaus, visuomeninės padėties bei kasdieniame gyvenime labai skirtingi žmonės, tačiau mus visus vienija Enduro idėja. Enduro klubas buvo įkurtas iš didelio entuziazmo, o dabar, mūsų visų dėka, jis auga ir tobulėja.

KONTAKTAI
  • VšĮ "Enduro klubas"
  • Adresas: Vilkpėdės g. 22, Vilnius
  • Įmonės kodas: 300885732
  • Bankas: SEB, a/s: LT08 7044 0600 0604 0047
  • El. paštas: info@enduroclub.lt

APL 2016: Liepos 2-8 d.

Purvas. Ištvermė. Draugai. 2000 km važiuojant palei pat Lietuvos Respublikos sieną.

Registracija

Nuo gegužės 16 d. iki birželio 15 d.

Susitikimo vieta

Liepos 2 d. 8 val. ryte renkamės Vilniuje, Perkūnkiemio g. 4

Startas:

2016 m. liepos 2 d. Medininkai

Finišas:

2016 m. liepos 8 d. Medininkai

Tavo motociklą mėtys smėlyje, Tu mirksi vandenyje ir klimpsi purve, stumsiesi į priekį provėžų išakėtais pasienio keliais, kvėpuosi dulkėmis žvyrkeliuose, mėginsi atgauti kvapą ūksmingose giriose... Kad tik pravažiuotumei kuo arčiau valstybinės sienos. Ir žinai ką? Taip, žinai. Tu vistiek šypsosiesi!

„Nuo čia prasideda juoda linija pavaizduotas keliukas palei pat Lietuvos sieną. Pagal žemėlapį vėl viskas labai paprasta: važiuoji kol įsiremi į trišalę sankryžą ir suki į kairę. Tačiau, realybėje mes pataikome tiesiai į kažkokį pasienio postą, kur pasukus į vieną pusę – Lenkijos siena, o pasukus į kitą pusę – Rusijos siena. Pradedame studijuoti žemėlapius. Tuo metu iš poste esančio namelio iššoka užsimiegojęs pasienietis ir, pats nelabai suvokdamas, kas čia vyksta, puola aiškintis, kaip mes čia atsiradome“ (a.a. Linas Ramanauskas, APL sumanytojas, Pirmasis APL, 2004).

APL logotipas

Apie APL kelionę:

Jau antrąjį dešimtmetį Lietuvos Enduro klubo nariai ir bičiuliai motociklais keliauja aplink Lietuvą kuo arčiau valstybinės sienos. Ne atsitiktinai APL vyksta Liepos 6-ąją – Lietuvos valstybės, Karaliaus Mindaugo karūnavimo, dieną. Taip paminime lietuvių bendrystę, vienybę, lojalumą savo šaliai. Šioje kelionėje, apipintoje įvairiais pasakojimais, mitais ir legendomis, susirenka įvairaus amžiaus ir profesijų enduristai. Būtent jie ir kuria APL – draugystę, nuotaiką ir nepamirštamus nuotykius. Tad kviečiame keliauti drauge!

APL kelionė yra skirta paminėti jos sumanytojui, pirmajam Lietuvos enduro klubo prezidentui a.a. Linui Ramanauskui bei Pažintinio APL idėjos autoriui a.a. Rimui Čiviliui atminti.

Įprastai APL važiuodavome į vieną pusę - prieš laikrodžio rodyklę. Šiais metais Lietuvą apjuosime iš kitos pusės! Taip, šių metų APL, vyksiantis 13-ą kartą, keliaus į priešingą pusę, taigi PAGAL LAIKRODŽIO RODYKLĘ!

Kiekvieną dieną nuvažiuosime vidutiniškai apie 300 km, o po įspūdžių gausios dienos susirinksime bendrose nakvynės vietose: prie šalčiausios Lietuvos upės Ūlos Zervynose, prie mėnulio pilnatimi nuspalvinto Vištyčio ežero, jaukiame sodybos kieme Rusnėje, prie sidabrinės jūros vėjo nugairintoje Karklėje, kempinge „Olandų kepurė“, žavingoje gilias tradicijas turinčioje aeroklubo bazėje Biržuose bei ežerų pakrantėje Vėlūnų kaimelyje. Stovyklavietėse nakvosime palapinėse. Kai kuriose iš jų bus galimybė už papildomą mokestį užsisakyti namelį. Dienos metu maitinsimės savarankiškai, o vakarienes ir pusryčius mums paruoš stovyklaviečių šeimininkai.

Kelionei tinka adventure/ dual-purpose/ soft/ hard enduro tipo motociklai. Padangos privalo būti pritaikytos bekelei.

Pažintinį APL galima važiuoti visų tipų motociklais. Visi motociklai privalo būti techniškai tvarkingi ir su veidrodėliais. Taip, su visais veidrodėliais!

„Tai va, „matacyyyklas“ JAWA rovė palei pat pasienį, miško takeliais. Kalnas, pakalnė, duobė, tramplinas, bala, žolė, staigus posūkis ir vėl bala, suplaktas molis, pasidengęs rasos sluoksniu (praktiškai ledas), vėl posūkis.... Virto ąžuolai, byrėjo „Tenerės“ atliekamos plastmasės, nelaikė net „Metzeler Karoo“ padangos, „atsirubylino“ GPS'ai, enduristai braukė sūrų prakaitą, demonstravo visas įmanomas važiavimo technikas, taikė teorines žinias ir praktinius įgūdžius, rūkė... Deja – „Javonsas" buvo nepavejamas! Po šios atkarpos turbūt dauguma iš mūsų dar kartą atrado tiesą, kad ne mašinose ir ne gumose esmė – o mumyse! Viskas priklauso nuo žmogaus“ (Tomas Paura, Lietuvos enduro klubas, APL 2005).

Video iš APL nuotykių...

Kartais geriau pamatyti, nei 100 kartų pasakoti...

Susitinkame Liepos 2 d., 8 val. ryte Vilniuje, Perkūnkiemio g. 4

Registruotis į APL 2016 galima: nuo gegužės 16 d. iki birželio 15 d.

P.S. Dalyvių skaičius yra ribojamas iki 100 motociklų, tad siūlome neatidėti registracijos paskutinei minutei ;)...

Enduro klubo draugai ir rėmėjai